Apie mus

LitCarRent – ilgametę darbo patirtį turinti kokybiškų ir patikimų automobilių nuomos įmonė.

LITCARRENT- esame ilgametę darbo patirtį turinti įmonė, siūlanti kokybiškus, patikimus ir ekonomiškus automobilius kiekvienam iš Jūsų. Tai atsispindi ir skaičiuose: praėjusiais metais aptarnavome daugiau nei 3000 klientų, o per pastaruosius trejus metus savo autmobilių parką užauginome net 14 kartų! Esame dėkingi tiems, kurie tapo mūsų verslo dalimi ir laukiame tų, kurie dar tebesižvalgo į trumpalaikę ar ilgalaikę automobilių nuomos paslaugą!

Mūsų užduotis - palengvinti jūsų kasdienybę!

Mūsų užduotis, kad savo kelionės tikslą pasiektumėte saugiai, patogiai ir pigiai, todėl mums labai svarbi tiek automobilių techninė būklė, tiek kuro sąnaudos, tiek patikimumas bei praktiškumas. Su LitCarRent nuomos automobiliais sutaupote daugiau! LitCarRent vadovaujasi giežtais kokybės reikalavimais, todėl savo klientams siūlome tik tvarkingus ir puikiai kelionei paruoštus automobilius, kurie Jūsų išvykai suteikia maksimalų komfortą ir saugumą. Nepaisant to, techninę pagalbą kelyje teikiame 24/7. LitCarRent vadovaujasi giežtais kokybės reikalavimais, todėl savo klientams siūlome tik tvarkingus ir puikiai kelionei paruoštus automobilius, kurie Jūsų išvykai suteikia maksimalų komfortą ir saugumą. Nepaisant to, techninę pagalbą kelyje teikiame 24/7. Esame visada pasiruošę automobilį pristatyti ar pasiimti Jūsų nurodytu adresu. Pasiūlysime GPS navigaciją ar vaikišką kėdutę patogiai kelionei su vaikais. Slidininkams ir keliautojams pasiūlysime talpią stogo bagažinę. LitCarRent tikslas – pranokti Jūsų lūkesčius!

Nauda jums:

- Didelis automobilių pasirinkimas. - Kokybiški ir puikiai Jūsu kelionei paruošti automobiliai. - Garantiniai automobiliai. - Su LitCarRent automobiliais Jūs sutaupote daugiau. - Automobilių pristatymas ir atsiėmimas Jūsų nurodytu adresu (atskiru sutarimu). - Techninė pagalba kelyje teikiame 24/7. Visuomet su Jumis ir visuomet Jūsų – LitCarRent!

Klientų atsiliepimai
Laima
Likau labai patenkinta
Agneta
Rekomenduosiu draugam
Monika
Naudoju kas dieną
Aurimas
10/10
KILO KLAUSIMŲ? SUSISIEKIME!